Українська › Торрент rss


ЛУКАВЕ ЛЮДОБУЙСТВО (Ludobójstwo) (2018) HDTVRip 1080p | Телевізійна версія
Саме на півночі сучасного Березнівського району Рівненської області протистояння двох імперських режимів, сталінського та гітлерівського, виявило свою особливу жорстокість та дволикість по відношенню до місцевого населення – заручника грабіжницьких інтересів чужинських режимів на споконвічній українській землі.
Бистричі, Немілля, Вілля,– волинські села, де і донині кожен клаптик землі є мовчазним свідком тих кривавих подій.
За переконанням дослідників, представлена ними хронологія подій має відіграти важливу роль у подальшому дослідженні історії Краю, відтворенні правдивої історії україно-польських взаємин того часу. Автори фільму намагались провести своє документальне дослідження без упередженості та фальші, надмірної політизації, яка присутня у нещирому висвітленні тих подій окремими заанґажованими істориками, що ставили за мету звинувачення власне української сторони в усіх історичних бідах.
Сюжет фільму “Лукаве Ludobójstwo” побудований на українських та польських джерелах, на документах з архівів НКВД, на свідченнях з літописів УПА, і, що найважливіше, на спогадах ще живих свідків тих подій!
Тор: Раґнарок (2017) BDRip 720p (60 fps) {Ukr}
Тор опиняється в ув'язненні на іншому кінці всесвіту без свого могутнього молота і змушений битися з часом, щоб повернутися в Асгард і зупинити Раґнарок...
КиноПоиск:
0.00 (0 голосов)
IMDB:
0.00 (0 голосов)
SMPlayer 18.4.0 (2018) PC {Ukr|Rus|Multi + Portable x86|x86_64}
SMPlayer представляет собой полноценную графическую оболочку для MPlayer, обеспечивающую как базовые функции MPlayer (воспроизведение видео, DVD и VCD), так и более продвинутые, такие как поддержка фильтров для MPlayer и прочие.
Версия обновлена до 18.4.0
Дюнкерк (2017) BDRip 720p [IMAX] {Ukr}
Фільм розповість історію порятунку більше 300 тисяч солдатів в ході Дюнкеркської операції, проведеної в рамках Другої світової війни у травні 1940 року.
КиноПоиск:
0.00 (0 голосов)
IMDB:
0.00 (0 голосов)
Hand of Fate 2 [v 1.0.15] (2017) PC | RePack
Новый герой готов бросить вызов Дилеру в Hand of Fate 2! Вас ждет живая настольная игра с заданиями, которые можно переигрывать бесконечно, открывая новые карты, набрасывая черновик своих приключений и побеждая врагов в суровых боях реального времени!
Hand of Fate 2 — это «ползание по подземельям» в стилистике темного фэнтези, живая настольная игра, каждый уровень которой составляется из карт встреч, подобранных вами! Выбирайте с умом: ваш соперник, загадочный Дилер, не собирается нежничать, превращая вас в инструмент отмщения.
Расклады на столе изменились, но ставка та же: жизнь или
Пірати Карибського моря: Помста Салазара (2017) BDRip 720p (60 fps) {Ukr/Eng}
Щасливчик капітан Джек Горобець переживає важкі часи, адже удача його покинула. Колись дуже давно в молодості Джек Горобець знищив лютого іспанського борця з піратами капітана Салазара. Цей страшний капітан утік разом зі своєю командою з Диявольського трикутника, щоб знищити всіх піратів, особливо Горобця...
КиноПоиск:
0.00 (0 голосов)
IMDB:
0.00 (0 голосов)
Гра Престолів [сезон 7] (2017) WEB-DLRip-AVC {Ukr}
В сьомому сезоні Серсея намагається правити Вестеросом, незважаючи на те, що спільників в них не залишилось. В Річкових Землях починається боротьба за Ріверран після смерті Волдера Фрея, а також продовжуються сюжетні лінії Бріенни Тарт, Сандора Клігана та «Братства Без Знамен»...
Додано 7-й, зайлючний епізод!
Нікчемний Я 2 (2013) BDRip 720p {Ukr}
Суперлиходій завжди лишатиметься суперлиходієм навіть після того, як став татком трьох маленьких дівчаток. Але зараз не до підступних планів. Адже його армія під загрозою. По одному зникають його вірні посіпаки...
КиноПоиск:
0.00 (0 голосов)
IMDB:
0.00 (0 голосов)
Ваяна (2016) BDRip 720p (60 fps) {Ukr}
Серед мальовничих островів Тихого океану юна дівчина вирушає у сповнену небезпек мандрівку....
КиноПоиск:
0.00 (0 голосов)
IMDB:
0.00 (0 голосов)
Пробудження / Passengers (2016) BDRip 720p (60 fps) {Ukr}
Космічний корабель з п'ятьма тисячами пасажирів на борту, занурених на час польоту в штучний сон, тримає курс на планету, яка стане для них новим будинком. Все йде за планом, але через збій системи двоє пасажирів несподівано прокидаються і розуміють, що до кінцевого пункту подорожі - 90 років шляху...
КиноПоиск:
0.00 (0 голосов)
IMDB:
0.00 (0 голосов)
< Предыдущая страница    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 86    Следующая страница >

Онлайн
Всего на сайте: 64
- Анонимов: 60
- Авторизированных: 2
-- Команда сайта: 1
-- Пользователи: 1
- Поисковых роботов: 2

Команда сайта: shuttle

Пользователи: volodia

Поисковые роботы: Google, Яндекс

Уважаемый пользователь нашего сайта!
Вы используете плагин AceStream/TorrentStream. В последнее время стало известно, что он распространяет вредоносное ПО. Рекомендуем удалить данный плагин.