Як правильно вибрати пароль {УКР} › Торрент

Как правильно выбрать пароль {РУС}


Деякі критерії вибору надійного паролю:
1. Він повинен легко запам'ятовуватися, щоб не виникало необхідності записувати його на папірцях, приклеєних до монітора або видряпувати на підручних предметах. Це звичайно спірне твердження, адже швидше за все такий пароль буде простим не тільки для вас. Але все ж, враховуючи написане далі, слід мати це на увазі.
2. При цьому необхідно, що б він легко і швидко набирався на клавіатурі. Крім того, з поширенням мобільних пристроїв виникає додаткова проблема: якщо Ви плануєте набирати пароль з телефону, слід це враховувати. Це в основному стосується різного роду спецсимволів кшталт "^" і подібних.
3. Його має бути по можливості складно запам'ятати при випадковому погляді на сам пароль (або процес його набору). Адже часто доводиться набирати паролі при свідках.

4. Пароль повинен містити букви в різних регістрах і цифри, а також по можливості мати більшу довжину. Це необхідно для того, щоб максимально утруднити підбір пароля простим перебором і перебором за словником. Рекомендується вибирати паролі довше 6 символів. Випадковий пароль в 4 символи не можна вважати безпечним, він досить швидко буде зламаний. А оптимально - це 10-12 символів.Не слід використовувати в якості пароля словникові слова - в цьому випадку стає можливим підбір пароля за словником, що істотно швидше простого перебору. Ховати словникове слово за різними розкладками (набираємо російське слово у латинській розкладці, наприклад gfhjkm = пароль) також не ефективно і спрощує зловмисникам завдання.
Не рекомендується використовувати паролі, що складаються тільки з особистої інформації. В цьому випадку зловмисник, довідавшись про Вас досить багато, зможе легко підібрати Ваш пароль. Ніяких телефонів, днів народження, імен, номерів будинків і документів або кличок домашніх тварин. Адже всі дивилися голлівудські бойовики - не будемо повторювати помилок лиходіїв.
Ви здивуєтеся, якщо дізнаєтеся скільки людей використовують паролі виду "misha1977", qwerty і подібні. Сучасний софт для перебору паролів включає в себе багаторічний досвід і результати аналізу мільйонів паролів людей з усього світу.
Хороші паролі, що задовольняють наведеним критеріям, можна складати різними способами. Краще всього, звичайно, якщо це буде Ваш власний спосіб. Для прикладу можна навести кілька хороших варіантів:
1. Відкривши текстовий редактор, закрити очі, і набрати на клавіатурі довільну послідовність символів. Такий пароль буде досить складно запам'ятати, але і складно підібрати. Це оптимальний варіант без використання генератора випадкових чисел.
2. Використовувати поєднання кількох слів, об'єднаних випадковими символами, наприклад: php # myidv $ g $ s. Саме цей пароль краще не використовувати :)
3. Використовувати змішані паролі, досить довгі, але запам'ятовуються легше випадкових. Можна взяти якесь слово з математики, день народження, відомого вченого і теорію. Об'єднати їх в що-небудь типу. "Emcnezem3".
Паролі зручно зберігати в якому-небудь текстовому файлі в глибині папок Windows. Не радимо використовувати спеціальні програми або тримати паролі в браузерах, FTP клієнтів та інший софт. Це звичайно зручно, але після злому вашого комп'ютера всі паролі в лічені секунди стануть відомі зловмисникам. Ще кілька секунд знадобитися на видалення ваших данних або розсилання спаму через вашу поштову адресу або акаунти на форумах і соціальних мережах (ВКонтакте або Одноклассниках).Похожие:

Раздача
Как правильно выбрать пароль {РУС} 17.08.2010
Сброс пароля администратора в Windows 2000/XP 2.15 Mb 0 08.09.2008
Термінологія {УКР} 01.06.2012
Як допомогти сайту? {УКР} 01.06.2012
Що таке трекер? {УКР} 03.08.2012
Хто зверху? (2012) SATRip 14.47 Gb 0 28.05.2012
Танцы Минус - Дискография (2000-2008) MP3 1.06 Gb 6 23.08.2012
Dead Island (2011) PC {Рецензія + відеоогляд} 224.23 Mb 0 12.10.2011
Dnevnik (2007) PC 2.74 Mb 0 31.01.2011
Полное мамаду & Комедийный квартет & Комедийный коктейль (2000/2002) TVRip 8.07 Gb 0 15.05.2013

Добавление комментария:

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии. Зарегистрируйтесь или войдите, если вы уже зарегистрированы на нашем трекере.
Онлайн
Всего на сайте: 59
- Анонимов: 56
- Авторизированных: 0
-- Команда сайта: 0
-- Пользователи: 0
- Поисковых роботов: 3

Команда сайта:

Пользователи:

Поисковые роботы: Google, Mail.Ru, Яндекс

Уважаемый пользователь нашего сайта!
Вы используете плагин AceStream/TorrentStream. В последнее время стало известно, что он распространяет вредоносное ПО. Рекомендуем удалить данный плагин.